BEZPEČNÝ NÁKUP
Čo znamená bezpečný nákup?

Na http://www.zafido.sk/ nakupujete iba originálny tovar, ktorý najprv sami vyzkúšame, než ho našim zákazníkom ponúkneme.

V prípade akýchkoľvek otázok či námetov na zlepšenie nás kontaktujte:
na čísle: + 420 723 629 675
na e-mail: info@zafido.sk

Sme tu pre Vás!


Záruka vrátenia peňazí

Poskytujeme 100% záruku bezpečného nákupu nášho tovaru!

Na Zafido.sk budete vždy spokojní s nákupom akéhokoľvek tovaru. Ak by sa Vám tovar nepáčil, alebo s ním nebudete spokojní rádi Vám naš tovar vymeníme, pomôžeme s výberom iného tovaru alebo vrátime peniaze!

Každý zákazník má v súlade so zákonom č. 40/1964 Zb., v znení neskorších predpisov, možnosť vrátiť späť celú zásielku do 14-tich dní od prevzatia tovatou bez udania dôvodu.

Zaslaný tovar však musí byť úplný (vrátane príslušenstva), nepoškodený, bez známok používania a v pôvodnom obale. Presné informácie nájdete v obchodných podmienkach.


Ochrana osobných údajov

Rešpektujeme Vaše súkromie!

S Vašimi osobnými údajmi zaobchádzame v súlade s zákonom č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, ve znení neskorších predpisov.

Vaše osobné údaje neposkytujeme tretím stranám, ak to nie je nutné pre vybavenie Vašej objednávky. Spracovávame ich za účelom poskytnutia nejlepších možných služieb a zasielanie špeciálnych zľavových akcií iba pre registrovaných odberateľov - maximálne 1x mesačne.


Zrušenie objednávky

Postup pre odstúpenie od kúpnej zmluvy (zrušenie objednávky) podľa aktuálneho stavu objednávky:

Zákazník doteraz neprevzal objednávku

V takom prípade nás informujte čo najskôr na e-mailu: info@zafido.sk alebo telefonicky na čísle + 420 723 629 675. Tovar mnohkrát expedujeme ešte v deň objednania, preto oceníme okamžité upozornenie na prípadné zrušenie objednávky.

Zákazník má už objednávku doma (prevzal ju)

V prípade, kedy máte objednávku fyzicky prevzatú, máte v súlade so zákonom č. 40/1964 Zb., v znení neskorších predpisov, možnosť vrátiť späť celú zásielku do 14-tich dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu. Je však nutné splniť požiadavky popísané v Obchodných podmienkach v odseku reklamačný poriadok

 

 

Podmínky ochrany osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

 

Ochrana osobních údajů

 

 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

Správcem Vašich osobních údajů je společnost ZAFIDO s.r.o.  (dále jen „správce“).

 • 1. Kontaktní údaje správce jsou následující:

ZAFIDO s.r.o.

Kutnohorská 429/2

109 00 Praha 10
Česká republika

 • 2. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

 1. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 • 1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 1. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 • 1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
 • 2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
 1. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 • 1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

 1. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 • 1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel ehsopového systému Webareal), firma Unihost s.r.o. (správce serverů) a firma Casablanca INT (provozovatel datového centra), Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti).

 

 

 1. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

 

 • 1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
 • 2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu info@zafido.sk
 • 3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
 • 4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018

NTkxZjY3OW