BEZPEČNÝ NÁKUP
ČO ZNAMENÁ BEZPEČNÝ NÁKUP?

Na http://www.zafido.sk/ nakupujete iba originálny tovar, ktorý predtým ako ho našim zákazníkom ponúkneme, vždy najprv sami vyskúšame.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov na zlepšenie nás neváhajte kontaktovať:
na čísle: +420 723 629 675
alebo na e-maile: info@zafido.sk

Sme tu pre Vás!


ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ 

Poskytujeme 100% záruku bezpečného nákupu nášho tovaru.

Na Zafido.sk budete vždy spokojní s nákupom akéhokoľvek tovaru. Ak by sa Vám tovar nepáčil, alebo s ním nebudete spokojní, radi Vám tovar vymeníme, pomôžeme s výberom iného tovaru alebo vrátime peniaze späť.

Každý zákazník má v súlade so zákonom č. 40/1964 Zb., v znení neskorších predpisov, možnosť vrátiť späť celú zásielku do 14-tich dní od prevzatia tovatou bez udania dôvodu. Zaslaný tovar však musí byť úplný (vrátane príslušenstva), nepoškodený, bez známok používania a v pôvodnom obale. Presné informácie nájdete v obchodných podmienkach.


ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Postupy pre odstúpenie od kúpnej zmluvy (zrušenie objednávky) podľa aktuálneho stavu objednávky:

Zákazník doteraz neprevzal objednávku:

V takom prípade nás informujte čo najskôr na e-mail: info@zafido.sk alebo telefonicky na čísle +420 723 629 675. Tovar častokrát expedujeme ešte v deň objednania, preto oceníme včasné upozornenie na prípadné zrušenie objednávky.

Zákazník má už objednávku doma/prevzal ju:

V prípade, kedy máte objednávku už fyzicky prevzatú, máte v súlade so zákonom č. 40/1964 Zb., v znení neskorších predpisov, možnosť vrátiť späť celú zásielku do 14-tich dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu. Je však nutné splniť požiadavky popísané v obchodných podmienkach, v odseku reklamačný poriadok.


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV 

Rešpektujeme Vaše súkromie!

S Vašimi osobnými údajmi zaobchádzame v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Vaše osobné údaje neposkytujeme tretím stranám, ak to nie je nutné pre vybavenie Vašej objednávky. Spracovávame ich za účelom poskytnutia najlepších možných služieb a zasielaniu špeciálnych zľavových akcií iba pre registrovaných odberateľov a to maximálne 1x mesačne. Presné informácie nájdete v podmienkach ochrany osobných údajov.


 

OTI2Z